Wewnętrzne szkolenie dla lektorów

Wewnętrzne szkolenie dla lektorów

Pracowita sobota. Wewnętrzne szkolenie dla lektorów. Uwielbiamy szkolić nauczycieli. Ciągły rozwój i poszukiwanie nowych inspiracji to w pracy nauczyciela pewnik. Zarażamy pasją, uczymy prowadzić lekcje dynamicznie i zabawnie.

Staramy się wdrożyć w techniki nauczania SPIRALNOŚĆ, która wyróżnia nasz podręcznik do nauki hiszpańskiego Arcoíris spośród innych. Pokazujemy jakie to ważne, aby nauczyciel nie przegadywał lekcji, że to uczeń ma być głównym bohaterem zajęć i ma mówić min. 50% lekcji, a najlepiej 70%.

Uświadamiamy, że progres uczniów zależy w dużej mierze od nauczyciela. Zależy od pytań, które będzie zadawać. Zależy od kontekstów, w którym użyje nowych słów. Zależy od przygotowania na lekcje i pomysłu na wprowadzenie tematu. Zależy z jaką energią wejdzie na lekcje.

Bardzo dbamy o to, aby nauczyciele, którzy korzystają z naszych metod nauki języka hiszpańskiego: Arcoíris i Colorín Colorado rozumieli naszą filozofię nauczania i poczuli na własnej skórze co to znaczy metoda naturalna, a takie metodyczne spotkania zapewniają nowe pomysły i nową energię.

Dlatego systematycznie organizujemy szkolenia, abyś miał sposobność drogi nauczycielu spędzić twórczy i inspirujący czas z innymi poszukującymi nowych pomysłów na lekcje profes i abyś mógł rozwijać skrzydła i wspinać się coraz wyżej w Twojej nauczycielskiej podróży.

Zapraszamy na kolejne szkolenia z metody nauki języka hiszpańskiego

Zobacz także

Wasze pozytywne opinie napędzają nas do ciągłego rozwoju

Wasze pozytywne opinie napędzają nas do ciągłego rozwoju

Kiedy dostajemy od Was laurki, jak my to nazywamy, dostajemy wiatr w żagle. I mimo, że ...
Sposób nauczania hiszpańskiego, który angażuje ucznia.

Sposób nauczania hiszpańskiego, który angażuje ucznia.

Czy wiesz, że mózg podczas tradycyjnej, przewidywalnej lekcji zachowuje się jak podczas pewnych faz snu?Czy Twój ...
Podsumowanie Pierwszego Zlotu Colorín – video

Podsumowanie Pierwszego Zlotu Colorín – video

Pierwszy Zlot Colorínowy już za nami, ogólnopolska konferencja dedykowana nauczycielom uczącym hiszpańskiego dzieci. Poniżej zapraszamy do ...