Dlaczego warto sięgnąć po Colorín Colorado

Metoda przyjazna dla nauczyciela:

Miewasz momenty zwątpienia w pracy z dziećmi? Tracisz czas szukając czegoś ciekawego na następną lekcję? Czujesz, że brakuje w Twoim nauczaniu pomysłu na dłuższą metę? Chciałbyś mieć poczucie, że każda lekcja to nowa przygoda dla Twoich małych uczniów? Chciałbyś, aby oprócz językowej zabawy Twoi najmilsi uczniowie mieli kontynuację nauki w domu z ciekawymi, dobranymi do ich poziomu materiałami? Chcesz ich zaskakiwać nowymi technologiami? Chciałbyś nie myśleć o drukowaniu obrazków, zastanawiać się z czego można zrobić grę bingo, kserowaniu w kolorze ciekawych ilustracji?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałaś/eś twierdząco to:

https://colorincolorado.pl/wp-content/uploads/2017/08/naucz-446x600.jpg

Zapraszamy do kolorowego świata Colorín Colorado, gdzie wszystko jest barwne i łatwe, ale zarazem ambitne i potrzebne.

Z nami jest interesująco i bezpiecznie.

Poznaj zalety nauki języka hiszpańskiego metodą Colorín Colorado oraz zobacz jakie korzyści otrzymujesz dzięki niej.

Zestaw scenariuszy

https://colorincolorado.pl/wp-content/uploads/2018/03/zalety-metody-colorin-segregator-800x600.jpg

Każdy nauczyciel lub szkoła językowa wybierając opcję: Współpracy podstawowej, otrzymują zestaw scenariuszy lekcji. Znajdują się tam rozpisane wszystkie lekcje, aktywność po aktywności, których przeprowadzenie pozwala na realizację programu jednego poziomu. Jeden poziom przewidziany jest na jeden rok szkolny, ok. 70 lekcji.

Zestaw flash cards

//colorincolorado.pl/wp-content/uploads/2018/04/zalety-metody-colorin-karty-milowe.jpg

Każdy nauczyciel lub szkoła językowa wybierając opcję: Współpracy podstawowej, korzysta z zestawu flashcards w formacie A5 (297 sztuk) opracowanych aby wspierać i uatrakcyjniać prowadzenie lekcji. Dzięki temu nauczyciel oszczędza czas na przygotowanie się do lekcji, gdyż korzysta z naszych scenariuszy lekcji i z naszych pomocy naukowych, które wiodą go za rękę. Dzięki zestawowi flashcards nauczyciel nie musi sam drukować materiałów, co w rzeczywistości również wiąże się z określonymi kosztami (drukarka, papier, kolorowy toner, itp.)

Karty pracy dla ucznia

https://colorincolorado.pl/wp-content/uploads/2018/03/zalety-metody-coloroin-flashcard-1-800x419.jpg

Każda szkoła językowa wybierając opcję: Współpracy rozszerzonej, otrzymuje bezpłatny dostęp do dodatkowych KARTA PRACY, z których uczeń może korzystać podczas lekcji jako wzmocnienie przerabianego materiału. Karty pracy są udostępniane na Dropboxie. Dzięki temu lektorzy szkół mogą sobie drukować potrzebne im na daną lekcje materiały.

Materialy na quizlet.com

https://colorincolorado.pl/wp-content/uploads/2018/03/zalety-colorin-colorad-quizlet-800x600.jpg

Każda szkoła językowa wybierając opcję: Współpracy rozszerzonej, otrzymuje bezpłatny dostęp do fiszek stworzonych specjalnie do większości przerabianego materiału z podręcznika Colorín Colorado – español, robots y teclado zawieszonych na www.quizlet.com

Dostęp do platformy Rockalingua.com

https://colorincolorado.pl/wp-content/uploads/2018/03/zalety-colroin-rockalingua-800x600.jpg

Nauczyciele i szkoły językowe mają dostęp na okres 1 roku, od momentu pierwszego logowania do platformy Rockalingua, skąd mogą ściągać sobie dodatkowe ćwiczenia, odsłuchiwać nagrania, czytać dodatkowe komiksy, jeśli będę w danej grupie odczuwać taką potrzebę.

Wszystko co niezbędne i jeszcze...

https://colorincolorado.pl/wp-content/uploads/2018/03/zalety-metody-colorin-100-800x351.jpg

My Ci dajemy 100% materiałów, ale to Ty decydujesz z ilu procent proponowanych aktywności skorzystasz w danej grupie. Każda klasa jest inna, ma inne potrzeby, dlatego tak bardzo dbamy, abyś miał szeroki wachlarz ćwiczeń interaktywnych, zabawnych oraz takich, które wymagają chwili skupienia i pracy w pojedynkę. Jak masz grupę ambitną, która pędzi do przodu jak AVE – nie ma problemu, korzystaj z platformy Rockalingua i dodawaj do każdej lekcji aktywności pomyślane również dla uczniów bardziej zaawansowanych.
A jeśli potrzebujesz więcej inspiracji zapraszamy Cię na nasze szkolenia Profesores Olé. Wspieramy merytorycznie, dostarczamy inspiracji, szkolimy z zamiłowania nauczycieli hiszpańskiego.
Sprawdź dostępne szkolenia w zakładce: Szkolenia i webinaria

Szukasz dobrej metody nauki języka hiszpańskiego wraz z dobrze przemyślanym, napisanym od podstaw podręcznikiem?

Jesteś zainteresowany współpracą z nami napisz do nas.
Masz pytania napisz do nas.
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak się da.

Imię, nazwisko

Adres email

Telefon

Temat

Treść wiadomości