Metoda MINI Colorín Colorado dla przedszkoli dostępna już od 25 września

Do tej wiadomości przydadzą się fanfary! Nauczyciele, którzy z nami współpracują, już wiedzą, jaki to hot news Od 25 września nauczyciele uczący hiszpańskiego w przedszkolach będą mogli skorzystać z naszej najnowszej metody stworzonej dla dzieci w wieku 5-7 lat.

Dzięki metodzie nauki hiszpańskiego MINI Colorín Colorado nauczyciele nie będą musieli już zastanawiać się co zrobić z dziećmi na kolejnej lekcji? Nie będą musieli zastanawiać się czy na pewno wybrany materiał sprawdzi się na lekcji? Nie będą tracić czasu na szukanie odpowiednich piosenek i materiałów. Nie będą tracić pieniędzy i czasu na drukowanie, wycinanie, laminowanie obrazków.

Gdybyśmy teraz Ci zagwarantowali oszczędność czasu na przygotowanie lekcji dla przedszkolaków do 70% chciałbyś poznać więcej szczegółów? Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie folder informacyjny o metodzie nauki hiszpańskiego MINI Colorín Colorado.

A teraz kilka słów od serca. Kiedyś pracowałam z maluchami w przedszkolu. Ślęczałam godzinami i wymyślałam zabawy, które były ciekawe i angażujące dla uczniów i przynosiły prawdziwe rezultaty, czyli widoczny progres w nauce. O tak. Na tym mi zależało. Chciałam, żeby dzieci mówiły pełnymi zdaniami, żeby tworzyły dialogi, reagowały w naturalny sposób. Nie chodziło mi tylko aby śpiewały piosenki. Tadaam. I o to jest Metoda Mini Colorín Colorado zrodzona z pasji, doświadczenia w wychowywaniu dwujęzycznych dzieci, doświadczenia w nauczaniu małych dzieci w wieku przedszkolnym i przede wszystkim chęci ułatwienia życia nauczycielom, aby mogli zaoszczędzić czas i poświęcić go na swoje zainteresowania, pasje, rodzinę, przyjaciół…

W tym roku MINI Colorín Colorado ma szansę odmienić Twoje życie nauczycielskie i stać się Twoją ukochaną metodą. We wrześniu zorganizujemy kolejne szkolenie wdrożeniowe.

A teraz kilka słów o naszym najnowszym podręczniku Mini Colorín Colorado.

Co wyróżnia metodę Colorín Colorado?

NATURALNA METODA nauczania hiszpańskiego dzieci czyli ZERO POLSKIEGO na lekcji i zastosowana zasada SPIRALI w celu lepszego utrwalenia poznawanego materiału.

Co to dokładnie oznacza? Mózg działa na zasadzie „używaj albo stracisz”. Informacje, które są regularnie wykorzystywane, zyskują na znaczeniu i zostają zakodowane w pamięci długotrwałej. Nauka spiralna polegająca na ciągłym powracaniu do wyrażeń, słów, zdań i pytań wcześniej przerobionych, pozwala utrwalić wiedzę, co jest kluczowe w procesie nauki.

W metodzie nauki hiszpańskiego Colorín Colorado i Mini Colorín Colorado macie zagwarantowane cykliczne powracanie do wcześniej poznanej wiedzy w sposób ukierunkowany i dobrze przemyślany. Wiemy, że nie da się opanować danego tematu od razu, nauka spiralna polega na STOPNIOWYM wprowadzaniu poszczególnych słówek, zdań, pytań i powtarzanie ich, wzmacniając ich znajomość wraz z upływem czasu. Dzięki temu uzyskujemy bardzo naturalną naukę hiszpańskiego, bliską nauce języka ojczystego. Mając świadomość, że mózg potrzebuje regularnego „przypominania” informacji, aby je zachować w pamięci długotrwałej zastosowaliśmy w MINI Colorín Colorado innowacyjne rozwiązania, aby zbudować silne fundamenty wiedzy i uczynić naukę bardziej skuteczną.

Dzieci korzystające z tej metody mają szansę lepiej przyswoić materiał i utrzymać wiedzę na dłuższy czas, co przyczynia się do bardziej efektywnej nauki. Jakiego rodzaju zabawy spotkasz w naszym najnowszym podręczniku?

Chcesz poznać więcej aktywności, pomysłów na rozpoczęcie lub zakończenie lekcji, na przeprowadzenie angażujących zabaw, na rozwijanie u dzieci motywacji wewnętrznej?

Chcesz mieć wszystko podane na tacy?

Zestaw przepięknych flashcardów cudnie zaprojektowany podręcznik dla dzieci z naklejkami scenariusze lekcji z wyjątkowymi pomysłami na cały rok szkolny piękną maskotkę Bombillę.

Dostęp do profesjonalnie opracowanych ścieżek dźwiękowych.

Dostęp do naszych autorskich piosenek świetnie sprawdzających się na lekcjach z dziećmi.

Chcesz postawić na rozwój osobisty i szkolić się aby wzbogacić Twój warsztat nauczycielski?

Chcesz należeć do społeczności cudownych nauczycieli, którzy się z nami szkolą, wszyscy uczą metodą naturalną i ją bardzo cenią, wspierają się, doradzają, zarażają się pozytywną energią.

Napisz do nas na biuro@przystanekedu.pl. Ty też możesz z nami współpracować!

Zobacz także

Uczysz języka hiszpańskiego? Oszczędzaj Swój cenny czas

Uczysz języka hiszpańskiego? Oszczędzaj Swój cenny czas

Z nami możesz zaoszczędzić do 70% swojego czasu, który poświęcasz na przygotowanie lekcji dla dzieci. Pomyśl, ...
Kolejne szkolenie MINI Colorín Colorado

Kolejne szkolenie MINI Colorín Colorado

Zapraszamy polskich nauczycieli, lektorów i nativos uczących języka hiszpańskiego na wyjątkowe szkolenie z Mini Colorín Colorado, ...
Szkolenie MINI Colorín Colorado w Warszawie

Szkolenie MINI Colorín Colorado w Warszawie

Ponieważ otrzymaliśmy od Was wiele próśb, aby pojechać ze szkoleniem z MINI COLORÍN COLORADO do stolicy, ...