Colorín Colorado – español, robots y teclado otrzymał certyfikat Bezpieczne Dziecko.

Z ogromną radością informujemy, że nasz podręcznik Colorín Colorado – español, robots y teclado otrzymało certyfikat Bezpieczne Dziecko.

https://colorincolorado.pl/wp-content/uploads/2018/04/certyfikat-colorincolorado-2018-web-247x350.jpg

A oto uzasadnienie:

Podręcznik do nauki języka hiszpańskiego Colorin Colorado został przeanalizowany pod względem jakości, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Członkowie Komisji docenili przepiękną i zachęcającą kolorystykę, estetykę wykonani, dbałość o dopracowanie szczegółów, dobór tematyki i elementów obrazkowych do wieku dzieci. Pozytywne wrażenie zrobiły dodatkowe karty z naklejkami. W kwestii jakości wykonania znaczenie odegrała jakość papieru, jest przyjemny w dotyku, nie ma nieprzyjemnego zapachu oraz łatwość użycia naklejek. Książka jest bardzo estetycznie skomponowana pod względem wizualnym, zachęca do oglądania i tym samym do wykonywania poleceń oraz kreatywnego podejścia do zadań.

Treści są jasne a polecenia zrozumiałe, płyta odznacza się wysoką jakością nagrania, dialogi są przyjemne, głosy są profesjonalnie i intuicyjnie dobrane. Treść jest spójna z podręcznikiem. Podręcznik stanowi doskonałe źródło do pracy z dziećmi dla nauczyciela co zostało docenione przez branżowego Członka Komisji, magistra iberystyki i dyplomowanego nauczyciela języka hiszpańskiego.

WIĘC CHODŹ, POMALUJ ŚWIAT TWOJEGO UCZNIA,

NA ŻÓŁTO I NA NIEBIESKO Z Colorín Colorado🙂

//colorincolorado.pl/wp-content/uploads/2018/04/certyfikat-colorin-350x350.jpg