Dziękujemy za zainteresowanie naszym szkoleniem

Od trzech dni dzieje się magia. „Zmowa” odważnych Iberystek, które chcą zmienić coś w swoim życiu zawodowym. Piszecie, dzwonicie, pytacie czy można jeszcze przyjechać na szkolenie wdrożeniowe z Colorín Colorado. Na 2 dni przed eventem.


Wiem, że zanim do mnie zadzwoniłaś miałaś mnóstwo wątpliwości.

Czy jestem gotowa? Czy na pewno dam radę? Czy pani dyrektor się zgodzi wejść w metodę? Czy rodzice będą chcieli kupić podręczniki dla swoich dzieci ?

Nie słuchaj tych wątpliwości, które Cię ograniczają. One są tylko głosem strachu, który chce Cię zatrzymać. Warto przynajmniej podjąć próbę!

Wiem, że to niełatwe. Wiem, że czasami trudno zdecydować się na zmianę. Łatwiej otaczać się tym co znane, do czego jesteśmy przyzwyczajone.

Ale skoro myślisz o nowej metodzie. O szkoleniu. O samorozwoju. To znaczy, że ta zmiana już w Tobie zaszła. I czujesz, że chcesz kroczyć inną drogą. Lepszą dla Ciebie.


Wiesz dlaczego warto zawalczyć? Razem możemy zrobić niesamowite rzeczy. Razem możemy zmieniać wymiar edukacji. Na taki na jakim nam zależy. Na taki, który będzie najlepszy dla nas – nauczycieli i dla uczniów.

  • Bawić się nauczaniem hiszpańskiego.
  • Uczyć przez zabawę.
  • Cieszyć się jak dziecko lekcjami.
  • Stworzyć układ z uczniem win-win.
  • Ja Ci wiele oferuję, Ty też mi dajesz mnóstwo w zamian.
  • Rezultat: ja zadowolona z pracy, uczeń chętnie przychodzi na lekcję.


Twoje marzenie o nauczycielskiej przyszłości jest tak piękne jak samo słońce, które tak cudownie świeci w Hiszpanii. A nasza metoda nauki języka hiszpańskiego Colorín Colorado dla dzieci jest jak magiczna różdżka, która ożywia naukę i przynosi radość.


Niech ta chwila, kiedy podjęłaś decyzję na tak – że tak chcesz innego wymiaru Twoich lekcji z hiszpańskiego, będzie punktem zwrotnym.

Podejmij to Colorinowe wyzwanie, przekrocz swoje granice i przekonaj się, że wszystko jest możliwe.
Że Tobie w nowym płaszczu nauczycielskim: kolorowym, kreatywnym, teatralnym, radosnym, lekkim będzie do twarzy.

Jesteś gotowa?
Wszystko, czego potrzebujecie, jest już na wyciągnięcie ręki. Zapraszam Cię do naszej społeczności cudownych, ambitnych, stawiających na rozwój i magiczne lekcje nauczycielek, Iberystek, właścicielek szkół językowych.

Zobacz także

Uczysz języka hiszpańskiego? Oszczędzaj Swój cenny czas

Uczysz języka hiszpańskiego? Oszczędzaj Swój cenny czas

Z nami możesz zaoszczędzić do 70% swojego czasu, który poświęcasz na przygotowanie lekcji dla dzieci. Pomyśl, ...
Kolejne szkolenie MINI Colorín Colorado

Kolejne szkolenie MINI Colorín Colorado

Zapraszamy polskich nauczycieli, lektorów i nativos uczących języka hiszpańskiego na wyjątkowe szkolenie z Mini Colorín Colorado, ...
Szkolenie MINI Colorín Colorado w Warszawie

Szkolenie MINI Colorín Colorado w Warszawie

Ponieważ otrzymaliśmy od Was wiele próśb, aby pojechać ze szkoleniem z MINI COLORÍN COLORADO do stolicy, ...