Pierwsze szkolenie z metody Colorín Colorado dla zaawansowanych już za nami

Pierwsze szkolenie z metody Colorín Colorado dla zaawansowanych już za nami

Pierwsze szkolenie ever dla zaawansowanych nauczycieli z metody Colorín Colorado już za nami, no i musimy przyznać, że to był MASTER LEVEL. Prawdziwe WOW

Właściciele szkół językowych we własnej osobie, ich lektorzy i nauczyciele uczący już od kilku lat w szkołach podstawowych metodą Colorín Colorado. Jesteśmy pod wrażeniem umiejętności prowadzenia zajęć dla dzieci metodą naturalną, dynamicznie, radośnie i ambitnie.

Colorín Colorado to społeczność wyjątkowa, nie do podrobienia, która się wspiera i dzieli pomysłami. To nauczyciele, którzy regularnie się szkolą, a dzięki temu są coraz lepsi, a ich lekcje są angażujące i ich uczniom się chce. To tutaj ambitni polscy nauczyciele spotykają się z ambitnymi profsores nativos, inspirują się wzajemnie i uczą się jak w inny, nietuzinkowy sposób uczyć dzieci.

My z naszej strony wczoraj zagwarantowaliśmy, mamy nadzieję, bardzo wysoki poziom szkolenia.

Od wielu pomysłów na rozpoczęcie lekcji w zależności, o której godzinie zaczynasz lekcje, jaką masz klasę jeśli chodzi o ilość uczniów, czy są zmęczeni czy raczej pobudzeni chętni do nauki czy raczej im się nie chce. To wszystko trzeba poddać krótkiej analizie i rozpocząć dobrze lekcje. Od tych kilku minut zależy cała Twoja lekcja.

Poprzez mnóstwo zabaw, które zawsze jako cel mają aby dziecko mówiło po hiszpańsku.

Poprzez pracę z tekstem, które to zadanie okazało się największym wyzwaniem dla nauczycieli💪. Jak przepracować tekst aby dziecko się zaangażowało? jak pobudzić jego motywację wewnętrzną. Co zrobić aby zrozumiał dialog lub słuchankę? Co zrobić aby chciało mu się przeczytać tekst? Co zrobić aby uczeń zapamiętał najważniejsze rzeczy i był w stanie opowiedzieć całość z pamięci?

Na koniec praca z matami. Tworzymy je aby dzieciom chciało się powtarzać różne struktury gramatyczne i odmieniać czasowniki. To jest czysta radość i do tego bardzo duże zaangażowanie. Serdecznie dziękujemy, że chciało Wam się ponownie przemierzyć pół Polski aby spędzić z nami kolejną twórczą sobotę.

Zobacz także

Czym jest samodyscyplina?

Czym jest samodyscyplina?

"To zdolność do robienia tego, co trzeba, kiedy trzeba i bez względu na to, czy się ...
Expertos ELE – Konferencja Metodyczna dla nauczycieli  języka hiszpańskiego

Expertos ELE – Konferencja Metodyczna dla nauczycieli języka hiszpańskiego

Już wkrótce będziemy prowadzić warsztat na jednej z najważniejszej w Polsce konferencji dla nauczycieli języka hiszpańskiego ...
Podziwiamy rezultaty zaangażowanej nauki hiszpańskiego

Podziwiamy rezultaty zaangażowanej nauki hiszpańskiego

Efekt robi wrażenie, prawda? Mała miłośniczka języka hiszpańskiego zakochana w naszej metodzie Colorín Colorado i ...