Międzynarodowe Dwujęzyczne Przedszkola Kids@Co partnerem Colorín Colorado

Międzynarodowe Dwujęzyczne Przedszkola Kids@Co partnerem Colorín Colorado

Jesteśmy mega dumni, bo naszym Partnerem są Międzynarodowe Dwujęzyczne Przedszkola Kids@Co. Nasza innowacyjność została doceniona, co skutkuje tym, że od lutego kilkuset najmłodszych uczniów w całej Polsce uczy się hiszpańskiego z naszej kompleksowej metody Colorín Colorado.
Dwujęzyczne dzieci, które spędzają 8h dziennie z natywnymi nauczycielami plus nasze zabawne roboty, wciągające historie z Manolito i mnóstwo angażujących zabaw przypuszczamy, że dadzą wspaniałe rezultaty językowe.

Jeszcze się zastanawiasz dlaczego szkoły podstawowe, szkoły językowe, domy kultury a teraz przedszkola chętnie sięgają po naszą metodę stworzoną specjalnie dla najmłodszych uczniów? W metodzie Colorín Colorado, oprócz wciągającej narracji, pasjonujących historii o kolorowych robotach, przemyślanego sposobu zapamiętywania nowych słów i struktur opartego na metodzie spirali, zawarliśmy materiały takie jak:

  • atrakcyjny podręcznik, z którego TAK dzieci korzystają, niezależnie od wieku ucznia.
  • zeszyt motywacyjny, który zawiera mnóstwo zabaw językowych dostosowanych do wieku dzieci, który naprawdę MOTYWUJE
  • materiały wspierające zajęcia i pobudzające wewnętrzną motywację dziecka,
  • rozplanowane lekcje na cały rok,
  • komiksy,
  • naklejki,
  • system motywacyjny,
  • platformę e-learningową,
  • oraz wiele innych dodatków, które czynią naukę jeszcze bardziej atrakcyjną.

Colorin Colorado to odpowiedź na potrzeby nauczycieli, którzy tracą wiele energii i czasu na przygotowywanie lekcji, szukanie materiałów, z wyniku których nie zawsze są w 100% zadowoleni.

Colorín Colorado to kompleksowa metoda, która dba o wszystkich zaangażowanych w naukę dziecka: dba o ucznia, nauczyciela, rodzica i dyrektora placówki.

Najważniejszą zaletą Colorín Colorado to to, że rozwija się w dwóch kierunkach tak aby zapewnić kontynuację nauki i tym starszym dzieciom w szkole podstawowej i młodszym w przedszkolach – wersja mini.

Chcesz, aby Twoje lekcje były przepełnione wspólną zabawą oraz angażującymi ćwiczeniami językowymi, dzięki czemu uczniowie z chęcią będą chłonąć wiedzę, a Ty będziesz czerpać przyjemność z prowadzenia lekcji

Chcesz zrewolucjonizować Twój warsztat lektorski? Uczyć hiszpańskiego tylko po hiszpańsku bez używania polskiego? Dynamicznie, skocznie, radośnie? I nie poświęcać na to wszystkich wieczorów i weekendów? Chcesz postawić na spójność i konsekwencję w uczeniu? Skontaktuj się z nami już dzisiaj

Zobacz także

Wasze pozytywne opinie napędzają nas do ciągłego rozwoju

Wasze pozytywne opinie napędzają nas do ciągłego rozwoju

Kiedy dostajemy od Was laurki, jak my to nazywamy, dostajemy wiatr w żagle. I mimo, że ...
Sposób nauczania hiszpańskiego, który angażuje ucznia.

Sposób nauczania hiszpańskiego, który angażuje ucznia.

Czy wiesz, że mózg podczas tradycyjnej, przewidywalnej lekcji zachowuje się jak podczas pewnych faz snu?Czy Twój ...
Podsumowanie Pierwszego Zlotu Colorín – video

Podsumowanie Pierwszego Zlotu Colorín – video

Pierwszy Zlot Colorínowy już za nami, ogólnopolska konferencja dedykowana nauczycielom uczącym hiszpańskiego dzieci. Poniżej zapraszamy do ...