Jak ulepszyć lekcje hiszpańskiego z dziećmi?

Jak ulepszyć lekcje hiszpańskiego z dziećmi?

Chciałbyś z kimś porozmawiać jak ulepszyć swoje lekcje hiszpańskiego z dziećmi?

Zdarza Ci się, że nie wiesz co zrobić na kolejnych zajęciach?
Czasami dzieci dają Ci tak w kość, że trudno Ci znaleźć w sobie motywację? Twoi uczniowie to wulkany energii i chciałbyś wiedzieć jak tę energię wykorzystać do nauki hiszpańskiego?

Męczy Cię ciągłe wymyślanie lekcji i szukanie pomysłów, materiałów itd.? Wybór podręcznika do szkoły podstawowej nie jest łatwym zadaniem?

Właśnie dlatego proponujemy Ci bezpłatną konsultację z Dorotą Nieto, metodyczką, trenerką nauczycieli i lektorów, autorką podręczników, z których korzysta każdego roku kilkuset nauczycieli!

Dzięki wielogodzinnym rozmowom z nauczycielami, niezliczoną liczbą obserwacji lekcji, wieloletniej pracy z młodzieżą i dziećmi – Dorota pomoże Ci rozwiązać problemy, przed którymi stawali inni podobni do Ciebie nauczyciele.

Umów się, porozmawiaj i poświęć trzy kwadranse, dzięki którym zyskasz w czasach niepewności jeden pewny punkt na przyszły rok szkolny – metodę do nauki hiszpańskiego dzieci, która ułatwi Ci pracę.Podczas krótkiej rozmowy on-line, postaramy się odpowiedzieć na Twoje potrzeby, dowiesz się jakie zmiany możesz wdrożyć w swojej pracy, jak zapewnić swoim lekcjom spójność i atrakcyjność, jak obudzić wewnętrzną motywację dzieci do nauki.

Zapraszamy! https://colorincolorado.pl/kontakt/

Zobacz także

Wasze pozytywne opinie napędzają nas do ciągłego rozwoju

Wasze pozytywne opinie napędzają nas do ciągłego rozwoju

Kiedy dostajemy od Was laurki, jak my to nazywamy, dostajemy wiatr w żagle. I mimo, że ...
Sposób nauczania hiszpańskiego, który angażuje ucznia.

Sposób nauczania hiszpańskiego, który angażuje ucznia.

Czy wiesz, że mózg podczas tradycyjnej, przewidywalnej lekcji zachowuje się jak podczas pewnych faz snu?Czy Twój ...
Podsumowanie Pierwszego Zlotu Colorín – video

Podsumowanie Pierwszego Zlotu Colorín – video

Pierwszy Zlot Colorínowy już za nami, ogólnopolska konferencja dedykowana nauczycielom uczącym hiszpańskiego dzieci. Poniżej zapraszamy do ...