Zasady współpracy dla szkół - współpraca rozszerzona

 1. Szkoła zgłasza swoich lektorów na obowiązkowe szkolenie wdrożeniowe.
 2. Szkolenia z metody „Colorín Colorado – español, robots y teclado” trwają 8 godzin lekcyjnych i organizowane są w różnych miastach Polski w rożnych terminach. Należy śledzić zakładkę Szkolenia i Webinaria. Oprócz standardowych punktów związanych z metodą „Colorín Colorado – español, robots y teclado” podczas szkolenia poruszamy również takie zagadnienia jak m.in.: budowanie autorytetu nauczyciela, utrzymanie dyscypliny na zajęciach, rozmawiamy o komunikacji z rodzicami i dziećmi, przedstawiamy aspekty, które rodzice biorą pod uwagę przy wyborze kursów językowych, itp. Koszt uczestnictwa wynosi 319 pln.
 3. Szkoła zakupuje zestawy dla nauczycieli i zestaw flashcards, które są integralną częścią metody. 1 zestaw wraz z flashcards kosztuje 469 pln.
  Zestaw zawiera: 1 egzemplarz podręcznika dla dzieci, płytę CD z nagraniami, egzemplarz książki dla nauczyciela z rozpisanymi scenariuszami lekcji na cały rok szkolny wraz z „Banco de actividades”, login na okres 1 roku na platformę Rockalingua i zestaw flashcards zawiera 300 kolorowych kart w formacie A5.
 4. Każdy uczeń w szkole współpracującej jest zobowiązany do zakupienia podręcznika w cenie 150 pln z dostępem do platformy, lub bez dostępu za 99 pln.
 5. Szkoła decyduje czy książka jest wliczona w cenę kursu, czy rodzic płaci za nią osobno przy zapisie dziecka na kurs.
 6. Przystanek EDU wspiera wizerunkowo szkołę poprzez udostępnianie plików graficznych do wykorzystania w jej materiałach promocyjnych takich jak roll- upy, ulotki czy strona internetowa.
 7. Szkoła współpracująca pojawia się na mapie dostępnej na stronie http://colorincolorado.pl/colorin-w-polsce/ w celu wsparcia lepszego pozycjonowania i wyszukiwania kursów dedykowanych dla dzieci, wzmacniania świadomości marki oraz informowania zainteresowanych z jakimi szkołami w danym mieście uczeń może uczyć się metodą „Colorín Colorado – español, robots y teclado.”
 8. Szkoła ma obowiązek umieścić na swojej stronie internetowej LOGO Colorín Colorado, odnośnik do strony www.colorincolorado.pl , zamieścić informację o współpracy oraz opublikować post na swoim fanpage'u wpisując nazwę wydawnictwa Przystanek EDU.
 9. Szkoła wnosi opłatę abonamentową raz w roku w wysokości 300 pln netto ( 369 brutto ) .
 10. W abonamencie otrzymuje:
  • Dostęp do zestawów fiszkowych na Quizlecie spójnych z całą metodą, które następnie szkoła może udostępniać swoim uczniom.
  • Dostęp do zestawu KART PRACY przygotowanych dla dzieci do każdego rozdziału jako dodatkowe wsparcie na lekcjach lub jako zeszyt ćwiczeń do domu.
  • Dostęp do dodatkowych materiałów wspierających prowadzenie lekcji do samodzielnego wydruku (karty A4 do komiksów, obrazki do kostki, dodatkowe zabawy).
  • Analiza wybranej nagranej przez szkołę lekcji i rozmowa z nauczycielem prowadzącym (i/lub metodykiem szkoły) w celu oceny zajęć i w razie potrzeby wdrożenia zmian, które ulepszą sposób nauczania dzieci za pomocą metody „Colorín Colorado – español, robots y teclado.”
  • Zniżka 15% na każdego nauczyciela na szkolenie pogłębiające z nauczania dzieci metodą „Colorín Colorado – español, robots y teclado”, które odbywa się we Wrocławiu podczas roku szkolnego.
//colorincolorado.pl/wp-content/uploads/2018/04/colorin-colorado-masz-pytania-1.jpg

  Prześlij nam Swój nr telefonu. Skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym terminie i pomożemy dokonać najlepszego wyboru!

  Lub skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza

   Imię, nazwisko

   Adres email

   Telefon

   Lokalizacja szkoły

   Temat

   Treść wiadomości