Zasady współpracy dla nauczycieli

 1. Nauczyciele chcący uczyć metodą „Colorín Colorado – español, robots y teclado” przechodzą szkolenie przybliżające założenia metody i pokazujące w jaki sposób prowadzi się lekcje na różnych etapach podręcznika. Zależy nam, aby każdy nauczyciel pracujący z naszą metodą poznał naszą filozofię i został wyposażony w narzędzia ułatwiające mu prowadzenie lekcji z dziećmi metodą naturalną. Szkolenie jest bardzo rozwijające, kreatywne, oferujemy nauczycielom liczne pomysły i strategie przydatne podczas lekcji z najmłodszymi i trochę starszymi, dzięki czemu po szkoleniu nauczyciel będzie uczyć z jeszcze większą charyzmą i zaangażowaniem.
 2. Szkolenia z metody „Colorín Colorado – español, robots y teclado” trwają 8 godzin lekcyjnych.
  Oprócz standardowych punktów związanych z metodą „Colorín Colorado – español, robots y teclado” podczas szkolenia poruszamy również takie zagadnienia jak m.in.: budowanie autorytetu nauczyciela, utrzymanie dyscypliny na zajęciach, rozmawiamy o komunikacji z rodzicami i dziećmi, przedstawiamy aspekty, które rodzice biorą pod uwagę przy wyborze kursów językowych, itp. Koszt uczestnictwa wynosi 319 pln. (terminy dostępne w zakładce Szkolenie i webinaria)
 3. Nauczyciel zakupuje zestaw dla nauczyciela i flashcards, które są integralną częścią metody.
  Zestaw zawiera: 1 egzemplarz podręcznika dla dzieci, płytę CD z nagraniami, egzemplarz książki dla nauczyciela z rozpisanymi scenariuszami lekcji na cały rok szkolny wraz z „Banco de actividades”, login na okres 1 roku na platformę Rockalingua i zestaw flashcards zawiera 300 kolorowych kart w formacie A5
 4. Uczniowie w klasie nauczyciela są zobowiązani do zakupu podręcznika według uznania z dostępem do platformy cenie 150 pln lub bez dostępu za 99 pln.
 5. W zależności od ilości zakupionych podręczników przez danego nauczyciela dla swoich klas nauczyciel może mieć dostęp do dodatkowych materiałów wspierających i ułatwiających prowadzenie lekcji metodą Colorín Colorado – español, robots y teclado do samodzielnego wydruku, jak np.: karty pracy dla ucznia spójne z każdym rozdziałem podręcznika.
//colorincolorado.pl/wp-content/uploads/2018/04/colorin-colorado-masz-pytania-1.jpg

  Prześlij nam Swój nr telefonu. Skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym terminie i pomożemy dokonać najlepszego wyboru!

  Lub skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza

   Imię, nazwisko

   Adres email

   Telefon

   Lokalizacja szkoły

   Temat

   Treść wiadomości